Monitor LG UltraWide 38BR85QC-W
LG
38BR85QC-W
553403
  • Przekątna ekranu 38"
  • Rozdzielczość 3840x1600 (UW4K)
  • Odświeżanie 144 Hz
  • Proporcje obrazu 21:9
  • Technologia matrycy Nano
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Produkt w dostawie
zapytaj o dostępność
Rata od
PKO Leasing Widget
Zakrzywienie ekranu
Najważniejsze cechy monitora LG UltraWide 38BR85QC-W
LG UltraWide 38BR85QC-W - zdjęcieMonitor LG UltraWide 38BR85QC-W należy do grupy niezawodnych urządzeń firmy LG. Obraz jest wyświetlany na zakrzywionym, 38-calowym ekranie w rozdzielczości maksymalnej UW4K (3840x1600). Czas reakcji matrycy udało się skrócić do 1 ms. Obraz jest odświeżany na ekranie z częstotliwością 144 Hz. Użytkownicy zapewne zwrócą uwagę na zastosowanie. Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę Nano zapewniającą doskonały obraz. Monitor zawiera 0 x USB-C. Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją producenta Carry-in.
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
HDR
: 38BR85QC-W
Producent
LG
Produkt
Monitor
Stan
Nowy
Gwarancja
2 lata Carry-in
Pivot
Nie
Przekątna ekranu
38"
Rozdzielczość
3840x1600 (UW4K)
Format obrazu
21:9
Technologia matrycy
Nano
Ekran dotykowy
Nie
Zakrzywiony
Tak
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Tak
Odświeżanie
144 Hz
Czas reakcji
1 ms
Rozmiar piksela
0,229 mm
Interfejsy
0 x USB-C
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 89,6 cm
Wysokość: 59,4 cm
Głębokość: 30,7 cm
Wbudowany hub USB
Tak (zasilanie do 90W)