Monitor LG 34WN780-B
LG
34WN780-B
243767
  • Przekątna ekranu 34"
  • Rozdzielczość 3440x1440 (UWQHD)
  • Proporcje obrazu 21:9
  • Technologia matrycy IPS
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Najważniejsze cechy monitora LG 34WN780-B
Zdjęcie produktu Monitor LG 34WN780-B - 34"/3440x1440 (UWQHD)/75Hz/21:9/IPS/FreeSync/HDR/5 ms/CzarnyMonitor komputerowyLG 34WN780-B należy do cieszącej się dużą popularnością wśród użytkowników biznesowych rodziny urządzeń od LG. 34-calowy ekran wyświetla obraz w rozdzielczości natywnej UWQHD (3440x1440 pikseli). Jasność matrycy wynosi 300 cd/m². Rozmiar piksela wynosi 0,233 x 0,233 mm, a czas reakcji matrycy wynosi 5 ms. Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę w technologii IPS. Na powierzchni matrycy zastosowano. Matryca monitora zapewnia kąty widzenia 178 stopni w poziomie i 178 stopni w pionie.
Niewątpliwą zaletą modelu jest obsługa technologii AMD FreeSync.
Podzespoły monitora zainstalowano w obudowie koloru czarnego. Urządzenie waży 10,80 kilograma. Średni pobór mocy podczas pracy wynosi 39,0 W, a w trybie czuwania tylko 0,3 W. Urządzenia peryferyjne można podłączać za pośrednictwem następujących portów: dwa porty USB 3.0, 0 x USB-C, jeden port DisplayPort, dwa porty HDMI oraz jeden port 3,5 mm minijack.
Urządzenie oferuje możliwość montażu 100 x 100 mm w standardzie VESA.
Model wyposażono w 2 głośniki o łącznej mocy 14 W. Niewątpliwą zaletą produktu jest obsługa technologii High Dynamic Range (HDR). Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją Carry-in.
HDR
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
Matryca IPS
Standard VESA
: 34WN780-B
Out of Stock
Producent
LG
Produkt
Monitor
Stan
Nowy
Gwarancja
2 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Nie
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
34"
Rozdzielczość
3440x1440 (UWQHD)
Format obrazu
21:9
Technologia matrycy
IPS
Ekran dotykowy
Zakrzywiony
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Tak
Odświeżanie
75 Hz
Technologia synchronizacji
AMD FreeSync
Czas reakcji
5 ms
Jasność
300 cd/m²
Kontrast statyczny
1000:1
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Rozmiar piksela
0,233 mm
Interfejsy
1 x DisplayPort
2 x HDMI
0 x USB-C
1 x 3,5 mm minijack
2 x USB 3.0
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
2
Zużycie energii (tryb pracy)
39,0 W
Zużycie energii (tryb czuwania)
0,3 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 81,7 cm
Wysokość: 61,2 cm
Głębokość: 40,6 cm
Wbudowany hub USB
Standard VESA
100 x 100 mm
Wbudowane głośniki
Tak
Moc głośników
2 głośniki (moc RMS 14 W)