Monitor LG 34GP950G-B, 34", 3440x1440 (UWQHD), 144Hz, 21:9, zakrzywiony, IPS, HDR, 1 ms, Czarny | Sklep ITnes.pl, IT for BUSINESS
Monitor LG 34GP950G-B
LG
34GP950G-B
220088
  • Przekątna ekranu 34"
  • Rozdzielczość 3440x1440 (UWQHD)
  • Odświeżanie 144 Hz
  • Proporcje obrazu 21:9
  • Technologia matrycy IPS
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Opis monitora LG 34GP950G-B
Zdjęcie monitora LG 34GP950G-BMonitor LG 34GP950G-B należy do grupy niezawodnych urządzeń firmy LG. Natywna rozdzielczość zakrzywionego, 34-calowego ekranu wynosi UWQHD (3440x1440 pikseli), czyli w formacie 21:9. Obraz jest odświeżany na ekranie z częstotliwością 144 Hz. Czas reakcji matrycy wynosi 1 ms, a piksel ma rozmiar 0,233 mm. Jasność monitora wynosi 400 cd/m². Matryca wykonana w technologii IPS zapewnia doskonały obraz. Ważną cechą modelu jest zastosowanie. Model waży ponad 9 kg. Podzespoły monitora zainstalowano w obudowie w kolorze czarnym. Monitor oferuje możliwość montażu zgodnie ze standardem VESA 100 x 100 mm. Jedną z największych zalet monitora jest obsługa technologii High Dynamic Range (HDR).
Model oferuje następujące porty: jeden port DisplayPort, dwa gniazda USB 3.0, jeden port HDMI, jeden port 3,5 mm minijack oraz 0 x USB-C. Urządzenie jest objęte dwuletnią gwarancją producenta w trybie Carry-in - gwarancja tego typu obejmuje naprawę urządzenia w serwisie zewnętrznym.
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
HDR
Standard VESA
Matryca IPS
Zakrzywienie ekranu
: 34GP950G-B
Out of Stock
Producent
LG
Produkt
Monitor
Stan
Nowy
Gwarancja
2 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Nie
Przekątna ekranu
34"
Rozdzielczość
3440x1440 (UWQHD)
Format obrazu
21:9
Technologia matrycy
IPS
Ekran dotykowy
Nie
Zakrzywiony
Tak
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Tak
Odświeżanie
144 Hz
Liczba kolorów
1070 mln
Czas reakcji
1 ms
Jasność
400 cd/m²
Kontrast statyczny
1000:1
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Rozmiar piksela
0,233 mm
Interfejsy
1 x DisplayPort
1 x HDMI
0 x USB-C
1 x 3,5 mm minijack
2 x USB 3.0
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
1
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 81,6 cm
Wysokość: 47,0 cm
Głębokość: 31,2 cm
Wbudowany hub USB
Standard VESA
100 x 100 mm