Monitor LG 27GN880-B, 27", 2560x1440 (QHD), 144Hz, nanoIPS, FreeSync, HDR, 1 ms, pivot, Czarny | Sklep ITnes.pl, IT for BUSINESS
Monitor LG 27GN880-B
LG
27GN880-B
212161
  • Przekątna ekranu 27"
  • Rozdzielczość 2560x1440 (QHD)
  • Odświeżanie 144 Hz
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Technologia matrycy nanoIPS
Pivot
Szczegółowy opis monitora LG 27GN880-B
Monitor LG 27GN880-B - 27"/2560x1440 (QHD)/144Hz/nanoIPS/FreeSync/HDR/1 ms/pivot/Czarny - zdjęcieMonitor komputerowy LG 27GN880-B należy do grupy niezawodnych urządzeń firmy LG. Natywna rozdzielczość 27-calowego ekranu monitora wynosi QHD (2560x1440). Obraz jest wyświetlany w proporcjach 16:9. Zastosowana matryca zapewnia kąty widzenia 178° w poziomie i 178° w pionie. Czas reakcji matrycy wynosi 1 ms, a piksel ma rozmiar 0,233 mm. Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę w technologii nanoIPS. Ważnym parametrem modelu jest jasność wynosząca 350 nitów. Użytkownicy zapewne zwrócą uwagę na pokrycie ekranu.
Model obsługuje funkcję pivot (fizycznego obrotu do układu portretowego) poprawiającą komfort programowania i pracy z tekstem. Średnie zużycie energii wynosi 39,0 W (0,3 W w trybie czuwania). Podzespoły monitora zostały umieszczone w czarnej obudowie. Model waży 6 kilogramów. Monitor można zamontować na ścianie lub uchwycie zgodnie ze standardem VESA 100 x 100 mm. Użytkownik modelu ma do dyspozycji następujące porty: 0 x USB-C, jeden port 3,5 mm minijack, jeden port DisplayPort oraz dwa gniazda HDMI. Niewątpliwą zaletą produktu jest obsługa technologii HDR (High Dynamic Range). Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją producenta typu Carry-in.
Standard VESA
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
HDR
: 27GN880-B
Przekątna ekranu
27"
Rozdzielczość
2560x1440 (QHD)
Technologia matrycy
nanoIPS
Odświeżanie
144 Hz
Czas reakcji
1 ms
Jasność
350 cd/m²
Kontrast statyczny
1000:1
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Rozmiar piksela
0,233 mm
0 x USB-C
1 x 3,5 mm minijack
Zużycie energii (tryb pracy)
39,0 W
Zużycie energii (tryb czuwania)
0,3 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 61,4 cm
Wysokość: 61,9 cm
Głębokość: 41,1 cm
Wbudowany hub USB
Standard VESA
100 x 100 mm