Monitor LG 27GL850-B
LG
27GL850-B
194393
  • Przekątna ekranu 27"
  • Rozdzielczość 2560x1440 (QHD)
  • Odświeżanie 144 Hz
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Technologia matrycy nanoIPS
Pivot
Najważniejsze cechy monitora LG 27GL850-B
Zdjęcie urządzenia LG 27GL850-BLG 27GL850-B wyprodukowany przez firmę LG jest propozycją adresowaną przede wszystkim do odbiorców biznesowych. Ważną cechą modelu jest funkcja pivot (możliwość fizycznego obrotu o 90° do układu portretowego). Obraz jest wyświetlany na 27-calowym ekranie modelu w rozdzielczości natywnej QHD (2560x1440 punktów) w formacie 16:9. Częstotliwość odświeżania matrycy przy optymalnej rozdzielczości wynosi 144 Hz. Do wyświetlania obrazu służy matryca nanoIPS zapewniająca doskonały obraz. Ekran obsługuje 1,1 miliarda kolorów. Rozmiar piksela wyniósł 0,233 mm. Producent deklaruje jasność matrycy na poziomie 350 cd/m². Użytkownicy zapewne zwrócą uwagę na pokrycie ekranu. Średnie zużycie energii podczas pracy i w trybie czuwania wynosi odpowiednio 93,0 W oraz 0,3 W. Urządzenie jest zgodne ze standardem VESA 100 x 100 mm. Jedną z największych zalet urządzenia jest obsługa technologii AMD FreeSync. Monitor waży ponad 6 kg. Model umieszczono w czarnej obudowie.
Urządzenie zawiera dwa porty HDMI, jeden port DisplayPort, jeden port USB (Type B), dwa porty USB 3.0, 0 x USB-C oraz jeden port 3,5 mm minijack.
Jedną z największych zalet produktu jest obsługa technologii HDR (High Dynamic Range).
HDR
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
: 27GL850-B
Przekątna ekranu
27"
Rozdzielczość
2560x1440 (QHD)
Technologia matrycy
nanoIPS
Odświeżanie
144 Hz
Synchronizacja pionowa
56-144 Hz
Synchronizacja pozioma
30-160 kHz
Technologia synchronizacji
AMD FreeSync
Liczba kolorów
1070 mln
Czas reakcji
1 ms
Jasność
350 cd/m²
Kontrast statyczny
1000:1
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Rozmiar piksela
0,233 mm
0 x USB-C
1 x USB (Type B)
1 x 3,5 mm minijack
2 x USB 3.0
Zużycie energii (tryb pracy)
93,0 W
Zużycie energii (tryb czuwania)
0,3 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 61,4 cm
Wysokość: 57,5 cm
Głębokość: 27,4 cm
Wbudowany hub USB
Standard VESA
100 x 100 mm