Monitor LG 27GL650F-B, 27", 1920x1080 (FHD), 144Hz, IPS, FreeSync, HDR, 5 ms, pivot, Czarny | Sklep ITnes.pl, IT for BUSINESS
Monitor LG 27GL650F-B
LG
27GL650F-B
46801
  • Przekątna ekranu 27"
  • Rozdzielczość 1920x1080 (Full HD)
  • Odświeżanie 144 Hz
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Technologia matrycy IPS
Najważniejsze cechy monitora LG 27GL650F-B
LG 27GL650F-BLG 27GL650F-B to jeden z popularnych na rynkach polskim i europejskim 27-calowych monitorów firmy LG. Monitor obsługuje funkcję pivot, czyli możliwość obrotu o 90° do układu portretowego lubianą przede wszystkim przez programistów i redaktorów. Obraz jest wyświetlany na 27-calowym ekranie w rozdzielczości Full HD (1920x1080 pikseli). Obraz jest wyświetlany w formacie 16:9. Producent deklaruje jasność matrycy na poziomie 400 cd/m². Kąty widzenia w pionie i poziomie wynoszą odpowiednio 178° i 178°. Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę IPS zapewniającą doskonały obraz. Na powierzchni matrycy zastosowano. Zastosowana matryca pozwala na wyświetlanie 16,7 miliona kolorów. Rozmiar piksela wynosi 0,311 mm, a czas reakcji matrycy wynosi 5 ms.
Zaletą produktu jest obsługa technologii AMD FreeSync.
Producent modelu deklaruje średni pobór mocy równy 35,0 W (w trybie czuwania 0,3 W). Producent gwarantuje zgodność urządzenia m.in. z certyfikatami UL/C-UL or CSA, TUV, CE, CB, FCC Class B, VCCI, KC oraz CCC. Urządzenie waży 6,40 kg. Monitor umieszczono w czarnej obudowie. Monitor oferuje możliwość montażu 100 x 100 mm w standardzie VESA. Użytkownik ma do dyspozycji następujące porty: dwa porty HDMI, jeden port 3,5 mm minijack, 0 x USB-C oraz jeden port DisplayPort. Model jest objęty dwuletnią gwarancją producenta typu Carry-in.
Pivot
Certyfikat RoHS
Matryca IPS
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
HDR
Standard VESA
: 27GL650F-B
Przekątna ekranu
27"
Rozdzielczość
1920x1080 (Full HD)
Technologia matrycy
IPS
Odświeżanie
144 Hz
Technologia synchronizacji
AMD FreeSync
Liczba kolorów
16,7 mln
Czas reakcji
5 ms
Jasność
400 cd/m²
Kontrast statyczny
600:1
Kontrast dynamiczny
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Rozmiar piksela
0,311 mm
0 x USB-C
1 x 3,5 mm minijack
Zużycie energii (tryb pracy)
35,0 W
Zużycie energii (tryb czuwania)
0,3 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 61,5 cm
Wysokość: 57,5 cm
Głębokość: 27,4 cm
Wbudowany hub USB
Certyfikaty
RoHS
CE
VCCI
CCC
CB
ErP
TUV
UL/C-UL or CSA
FCC Class B
KC
Standard VESA
100 x 100 mm