Monitor LG 27GK750F-B
LG
27GK750F-B
241940
  • Przekątna ekranu 27"
  • Rozdzielczość 1920x1080 (Full HD)
  • Odświeżanie 240 Hz
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Pivot
Opis monitora LG 27GK750F-B
LG 27GK750F-BMonitor LG 27GK750F-B należy do grupy niezawodnych urządzeń firmy LG. Niewątpliwą zaletą modelu jest funkcja pivot, czyli opcję fizycznego obrotu do układu portretowego. Obraz jest wyświetlany na 27-calowym ekranie monitora w rozdzielczości maksymalnej Full HD (1920x1080). Oznacza to, że obraz jest wyświetlany w formacie 16:9. Ważną cechą modelu jest zastosowanie. Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę TN zapewniającą doskonały obraz. Czas reakcji matrycy udało się skrócić do 1 ms. W nominalnej rozdzielczości obraz jest odświeżany na ekranie z częstotliwością 240 Hz. Jasność matrycy wynosi 4000 cd/m². Użytkownik ma do dyspozycji następujące porty: port DisplayPort, trzy porty USB 3.0, port 3,5 mm minijack, dwa porty HDMI oraz 0 x USB-C. Podzespoły monitora zostały umieszczone w obudowie w kolorze czarnym. Waga monitora wynosi 6,30 kg.
Producent urządzenia deklaruje zużycie energii w trybie czuwania na poziomie 0,5 W, a podczas pracy (średnio) na poziomie 30,0 W. Monitor zapewnia zgodność z certyfikatami UL/C-UL or CSA, ErP, BSMI, TUV, FCC Class B, CE oraz CCC. Monitor można zamontować na ścianie lub uchwycie zgodnie ze standardem VESA 100 x 100 mm. Producent urządzenia udziela na swój produkt 2-letniej gwarancji typu Carry-in.
Standard VESA
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
: 27GK750F-B
Out of Stock
Producent
LG
Produkt
Monitor
Stan
Nowy
Gwarancja
2 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Tak
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
27"
Rozdzielczość
1920x1080 (Full HD)
Format obrazu
16:9
Technologia matrycy
TN
Ekran dotykowy
Nie
Zakrzywiony
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Odświeżanie
240 Hz
Technologia synchronizacji
AMD FreeSync
Liczba kolorów
16,7 mln
Czas reakcji
1 ms
Jasność
4000 cd/m²
Kontrast dynamiczny
Kąt widzenia (w poziomie)
170°
Kąt widzenia (w pionie)
160°
Rozmiar piksela
0,311 mm
Interfejsy
1 x DisplayPort
2 x HDMI
0 x USB-C
1 x 3,5 mm minijack
3 x USB 3.0
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
2
Zużycie energii (tryb pracy)
30,0 W
Zużycie energii (tryb czuwania)
0,5 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 62,5 cm
Wysokość: 46,6 cm
Głębokość: 27,2 cm
Wbudowany hub USB
Tak
Certyfikaty
CE
BSMI
CCC
ErP
TUV
UL/C-UL or CSA
FCC Class B
Standard VESA
100 x 100 mm