Monitor LG 24GM79G-B
LG
24GM79G-B
126393
  • Przekątna ekranu 24"
  • Rozdzielczość 1920x1080 (Full HD)
  • Odświeżanie 144 Hz
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Najważniejsze cechy monitora LG 24GM79G-B
Monitor LG 24GM79G-B - 24"/1920x1080 (Full HD)/144Hz/TN/FreeSync/1 ms/pivot/Czarny - zdjęcieMonitor LG 24GM79G-B to jeden z cieszących się coraz większą popularnością na polskim rynku produktów LG. Natywna rozdzielczość 24-calowego ekranu wynosi 1920x1080 pikseli (Full HD), czyli w proporcjach 16:9. Zastosowana matryca zapewnia kąty widzenia 170 st. w poziomie i 160 st. w pionie. Rozmiar piksela wynosi 0,277 x 0,277 mm. Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę TN zapewniającą doskonały obraz. Ważną cechą monitora jest zastosowanie.
Do podłączania urządzeń peryferyjnych służą następujące porty: jeden port HDMI, trzy porty USB 3.0, jeden port DisplayPort oraz 0 x USB-C. Średni pobór mocy wynosi 32,0 W (0,5 W w trybie czuwania). Model zapewnia zgodność ze standardem VESA 100 x 100 mm. Jedną z zalet produktu jest obsługa technologii AMD FreeSync. Producent modelu udziela na swój produkt 2-letniej gwarancji typu Carry-in.
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
Pivot
: 24GM79G-B
Out of Stock
Producent
LG
Produkt
Monitor
Stan
Nowy
Gwarancja
2 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Tak
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
24"
Rozdzielczość
1920x1080 (Full HD)
Format obrazu
16:9
Technologia matrycy
TN
Ekran dotykowy
Nie
Zakrzywiony
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Odświeżanie
144 Hz
Synchronizacja pionowa
56-144 Hz
Synchronizacja pozioma
30-160 kHz
Technologia synchronizacji
AMD FreeSync
Czas reakcji
1 ms
Jasność
350 cd/m²
Kontrast dynamiczny
Kąt widzenia (w poziomie)
170°
Kąt widzenia (w pionie)
160°
Rozmiar piksela
0,277 mm
Interfejsy
1 x DisplayPort
1 x HDMI
0 x USB-C
3 x USB 3.0
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
1
Zużycie energii (tryb pracy)
32,0 W
Zużycie energii (tryb czuwania)
0,5 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 56,8 cm
Wysokość: 38,9 cm
Głębokość: 24,0 cm
Wbudowany hub USB
Tak
Certyfikaty
CE
ErP
TUV
UL/C-UL or CSA
FCC Class B
Standard VESA
100 x 100 mm