Laptop Lenovo Legion Y540-17IRH 81Q40037PB
Lenovo
81Q40037PB
171932
  • Procesor Intel i7-9750H
  • Ekran 17,3" 1920x1080 (Full HD) IPS
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Dysk SSD 512 GB (NVMe)
  • Grafika NVIDIA GeForce GTX 1660Ti
  • Gwarancja 2 lata Carry-in
Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Opis laptopa Lenovo Legion Y540-17IRH 81Q40037PB
Laptopa wyposażono w 6-rdzeniowy układ CPU i7-9750H z popularnej rodziny procesorów Intel Core i7 ósmej generacji (Coffee Lake). Pamięć podręczna układu ma pojemność 12 MB. CPU osiągnął wynik 10608 punktów w aplikacji PassMark. Zegar układu CPU jest taktowany z częstotliwością 2,60 GHz (w trybie turbo/boost 4,50 GHz). Jednostkę centralną wykonano w technologii 14 nm. Laptop oferuje zintegrowany układ graficzny Intel UHD Graphics 630. Zintegrowany układ GPU osiągnął wynik 614 punktów w aplikacji PassMark. Laptop jest oferowany bez systemu operacyjnego. Podzespoły modelu 81Q40037PB zainstalowano w obudowie koloru czarnego. Model waży 2,8 kilograma. Do wprowadzania danych służy podświetlana klawiatura. Komputer oferuje jeden port HDMI, jeden port LAN/RJ-45, jeden port DisplayPort (Mini DisplayPort), jeden port Audio (Combo) oraz trzy gniazda USB 3.0. Producent udziela na laptopa 2-letniej gwarancji typu Carry-in.
TPM
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
Technologia NVMe
Matryca IPS
Klawiatura podświetlana
: 81Q40037PB
Out of Stock
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
Legion
Stan
Nowy
Gwarancja
2 lata Carry-in
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
PC
Kolor obudowy
Czarny
Procesor
Procesor
Intel Core i7
Generacja procesora
8 (Coffee Lake)
Typ procesora
Model: i7-9750H
Częstotliwość: 2,60 GHz / 4,50 GHz
Cache: 12 MB
Litografia: 14 nm
Obsługiwane gniazda: FCBGA1440
Obsługiwana pamięć: DDR4-2666, LPDDR3-2133
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Liczba rdzeni procesora
6
Układ NPU (AI)
Technologia AMD DASH
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel HM370
PassMark procesora
10608
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
8 GB
Typ pamięci
1 x 8 SODIMM DDR4-2666 GB
SODIMM
DDR4
Liczba banków pamięci
2
Liczba wolnych banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
32 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
512 GB
Parametry dysku
M.2 2242
NVMe
PCIe 3.0
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
Napęd optyczny
Ekran
Przekątna ekranu
17,3"
Rozdzielczość
1920x1080 (Full HD)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
300 cd/m²
Ekran dotykowy
Filtr prywatyzujący
High Dynamic Range (HDR)
Informacja o ekranie
17.3" FHD (1920x1080) IPS 300nits
Anti-glare
60Hz
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel UHD Graphics 630
PassMark karty zintegrowanej
614
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA GeForce GTX 1660Ti
Typ dedykowanej karty graficznej
Pamięć video: 6 GB GDDR6
PassMark karty dedykowanej
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x DisplayPort (Mini DisplayPort)
3 x USB 3.0
1 x HDMI
1 x Audio (Combo)
1 x LAN/RJ-45
Modem WWAN
Typ modemu WWAN
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth 4.2
Złącze Thunderbolt
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Tak
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Wi-Fi
Złącze COM (RS-232)
Bluetooth
Pozostałe
Multimedia
2 mikrofony
Kamera internetowa 720p
Bezpieczeństwo
Układ szyfrowania TPM 2.0
Czytnik kart SmartCard
Wprowadzanie danych
Klawiatura podświetlana
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Czytnik linii papilarnych
Klawiatura numeryczna
Near Field Communication (NFC)
Zasilanie
Zasilacz 230W Slim Tip
Kensington Lock
Bateria
Bateria zintegrowana o pojemności 57 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
System operacyjny
Wymiary
Szerokość: 400 mm
Głębokość: 290 mm
Wysokość: 26 mm
W zestawie
Zasilacz 230W Slim Tip