Komputer Lenovo LOQ Tower 26ADR10 91DFL2VCDPL

Lenovo
91DFL2VCDPL
573721
0199273526857
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 91DF0064PL
  • Obudowa Tower
  • Procesor Ryzen 7 8745HX
  • Pamięć RAM 64 GB
  • Dyski SSD 1 TB (NVMe) + SSD 2 TB (NVMe)
  • Grafika NVIDIA GeForce RTX 5060
  • Komunikacja bezprzewodowa Wi-Fi i Bluetooth
  • System Windows 11 Home
  • Gwarancja 2 lata Carry-in na urządzenie / 3 lata Carry-in na wymienione podzespoły

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Konfigurator

Pamięć RAM

Dedykowane GPU

Hurry! only 3 szt. w magazynie.
16 959,60 zł
13 788,30 zł netto
Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
366.12 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis komputera Lenovo LOQ Tower 26ADR10 91DFL2VCDPL

Lenovo LOQ Tower 26ADR10 91DFL2VCDPLKomputer Lenovo LOQ Tower 26ADR10 91DFL2VCDPL jest przedstawicielem serii desktopów LOQ Tower 26ADR10 firmy Lenovo. Użytkownik ma do dyspozycji 64 GB pamięci operacyjnej. Producent zainstalował pamięć typu DDR5. Maksymalna ilość pamięci operacyjnej obsługiwana przez komputer wynosi 64 GB. Pamięć masowa składa się z dysku SSD (M.2 2280, PCIe 4.0x4) o pojemności 1 TB. Drugi dysk modelu typu SSD (M.2 NVMe PCie x3, jednostronne, 2280, 2 TB) ma pojemność 2 TB. Użytkownik ma do dyspozycji dedykowaną kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 5060 - układ uzyskał wynik 20784 punktów w aplikacji PassMark. Dedykowany układ graficzny ma do dyspozycji 8 GB GDDR7 pamięci. W komputerze Lenovo LOQ Tower 26ADR10 91DFL2VCDPL producent zainstalował jednostkę centralną AMD Ryzen 7 (Ryzen 7 8745HX). Wielkość pamięci cache układu wynosi 32MB. Jednostkę centralną wykonano w technologii TSMC 5 nm FinFET. Procesor osiągnął wynik 31467 punktów w aplikacji PassMark. Częstotliwość taktowania jednostki centralnej to 3,6GHz / 5,1GHz. Za generowanie obrazu odpowiada podstawowy układ graficzny AMD Radeon 610M. Wynik układu w aplikacji PassMark to 1209 punktów.

Urządzenia peryferyjne można podłączać za pośrednictwem następujących portów: dwa porty USB-A 3.2 Gen 1, jeden port HDMI 2.1, jeden port wyjścia słuchawkowego, Góra:, jeden port RJ-45, jeden port słuchawkowe, jeden port USB-C 3.2 Gen 2 oraz cztery porty USB-A 2.0. Producent gwarantuje zgodność modelu z certyfikatami RoHS compliant oraz ErP Lot 3.

Podzespoły modelu zostały zainstalowane w obudowie koloru czarnego typu Tower. Waga komputera wynosi 10,50 kilograma.

Model oferuje następujące złącza i gniazda rozszerzeń: 3x M.2 (1x na WLAN, 2x na dysk SSD), 1x PCIe 4.0 x16, full height oraz 1x PCIe 3.0 x1, full-height.

Komputer ma zainstalowany system Windows 11 Home.

Producent udziela na komputer LOQ Tower 26ADR10 91DFL2VCDPL 2-letniej gwarancji w trybie Carry-in. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte gwarancją sklepu 3 lata Carry-in.

Procesor AMD Ryzen 7 8745HX

Procesor AMD Ryzen 7 8745HX AMD Ryzen 7 8745HX to wysokiej klasy ośmiordzeniowy procesor z odświeżonej linii Dragon Range, który zadebiutował w kwietniu 2025 roku i jest skierowany głównie do wydajnych laptopów gamingowych. W rzeczywistości jednostka ta stanowi odświeżoną wersję modelu Ryzen 7 7745HX, oferując osiem rdzeni opartych na architekturze Zen 4 z pełną obsługą technologii SMT, co pozwala na sprawne przetwarzanie szesnastu wątków jednocześnie. Częstotliwość taktowania tego układu mieści się w przedziale od bazowych 3,6 GHz do 5,1 GHz w trybie boost, co gwarantuje wysoką responsywność w wymagających aplikacjach. Za generowanie obrazu odpowiada zintegrowany, choć dość podstawowy układ graficzny Radeon 610M oparty na architekturze RDNA 2, który służy głównie do zadań niewymagających dużej mocy obliczeniowej GPU.

Konstrukcja tego procesora opiera się na dwóch matrycach wykonanych w różnych procesach technologicznych, gdzie rdzenie CPU powstają w nowoczesnej litografii 5 nm, natomiast pozostałe komponenty w 6 nm. Układ dysponuje imponującą liczbą 28 linii PCIe 5.0, co umożliwia podłączanie najszybszych kart graficznych i dysków SSD o przepustowości sięgającej 15,75 GB/s na każdą linię. Zintegrowany kontroler pamięci RAM obsługuje moduły DDR5-5200 lub wolniejsze, co zapewnia stabilną współpracę z nowoczesnymi podzespołami. Według oficjalnej specyfikacji na stronie producenta, jednostka ta nie posiada dedykowanego modułu NPU do zadań sztucznej inteligencji ani wsparcia dla technologii Thunderbolt, jednak oferuje za to odblokowany mnożnik zegara, co stanowi istotną zaletę dla entuzjastów chcących samodzielnie podkręcać system.

Pod względem wydajności, mimo braku szczegółowych testów systemów z samym oznaczeniem 8745HX na początku 2025 roku, wielowątkowe benchmarki Cinebench modelu 7745HX stawiają go w tej samej lidze, co Core Ultra 9 285H, Core Ultra 9 185H czy Core i5-13500HX. Taka moc obliczeniowa jest w zupełności wystarczająca, aby cieszyć się płynną rozgrywką w każdym tytule wydanym w 2025 roku bez obaw o wąskie gardło ze strony procesora.

Podobnie jak swój pierwowzór, Ryzen 7 8745HX charakteryzuje się bazowym współczynnikiem TDP na poziomie 55 watów, który producenci mogą oficjalnie podnieść aż do 75 watów w celu zmaksymalizowania osiągów, co jest praktyką spotykaną w konstrukcjach typu barebone. Należy jednak pamiętać, że rozproszenie ponad 50 watów generowanego ciepła wymaga zastosowania wydajnego systemu chłodzenia wyposażonego w co najmniej jeden wentylator o wysokiej prędkości obrotowej. Bez odpowiedniej cyrkulacji powietrza tak potężny układ nie byłby w stanie utrzymać swoich wysokich taktowań podczas długich sesji gamingowych.

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5060

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5060 Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5060, wprowadzona na rynek 19 maja 2025 roku, stanowi nowoczesny element segmentu wydajnościowego, oparty na najnowszej architekturze Blackwell. Urządzenie to wykorzystuje procesor graficzny GB206 w wariancie GB206-250-A1, który został wyprodukowany w zaawansowanym procesie technologicznym 5 nm. Dzięki pełnej implementacji standardu DirectX 12 Ultimate karta gwarantuje kompatybilność ze wszystkimi współczesnymi grami oraz zapewnia obsługę kluczowych technologii jutra, takich jak sprzętowy ray tracing czy variable-rate shading. Sercem układu jest procesor graficzny o powierzchni 181 mm2, w którym upakowano aż 21 900 milionów tranzystorów.

W celu precyzyjnego dostosowania wydajności do tego modelu, NVIDIA zdecydowała się na dezaktywację części jednostek obliczeniowych względem w pełni odblokowanego układu znanego z modelu GeForce RTX 5060 Ti. W rezultacie karta dysponuje 3840 jednostkami cieniującymi, 120 jednostkami mapowania tekstur oraz 48 potokami renderującymi. Specyfikacja obejmuje również 120 rdzeni Tensor, które znacząco przyspieszają działanie aplikacji opartych na sztucznej inteligencji, a także 30 rdzeni dedykowanych akceleracji śledzenia promieni. Przełomowym rozwiązaniem w tej generacji jest zastosowanie 8 GB nowej generacji pamięci GDDR7, która komunikuje się z systemem za pośrednictwem 128-bitowego interfejsu.

Parametry taktowania również robią wrażenie, gdyż procesor graficzny pracuje z bazową częstotliwością 2280 MHz, która może zostać zwiększona w trybie Boost do 2497 MHz. Pamięć operuje przy częstotliwości 1750 MHz, co przy architekturze GDDR7 przekłada się na bardzo wysoką efektywną przepustowość wynoszącą 28 Gbps. Pod względem konstrukcyjnym jest to karta dwuslotowa, która pobiera energię z jednego standardowego 8-pinowego złącza, przy czym jej maksymalny pobór mocy oszacowano na poziomie 145 W.

Zestaw wyjść wideo jest w pełni dostosowany do najnowszych standardów wyświetlania obrazu i obejmuje jedno gniazdo HDMI 2.1b oraz trzy porty DisplayPort 2.1b. Karta GeForce RTX 5060 komunikuje się z resztą podzespołów za pomocą nowoczesnego interfejsu PCI-Express 5.0 x8, co pozwala na pełne wykorzystanie przepustowości oferowanej przez najnowsze płyty główne. Całość stanowi solidną bazę dla graczy poszukujących balansu między innowacyjną technologią a efektywnym poborem energii.

TPM

TPM Komputery serii Lenovo LOQ Tower 26ADR10 zostały wyposażone w układ TPM, czyli Trusted Platform Module. Przechowuje on w bezpiecznym miejscu klucze kryptograficzne używane do szyfrowania danych. Dzięki modułowi TPM możliwe jest szybkie szyfrowanie i odszyfrowywanie danych na dysku za pomocą funkcji BitLocker dostępnej w systemach Windows. Zabezpiecza to dane na dysku przed odczytaniem po zgubieniu lub kradzieży urządzenia. TPM przechowuje także dane biometryczne wykorzystywane przez logowanie za pomocą Windows Hello odciskiem palca czy rozpoznawaniem twarzy.

Moduł TPM to już podstawowe i wymagane przez system Windows 11 zabezpieczenie komputera, które znacząco ułatwia szyfrowanie danych i logowanie do systemu.

Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)

Gwarancja Gwarancja typu Carry-in (często realizowana w wygodnym systemie Door-to-Door) to podstawowa, ale solidna forma ochrony Twojego sprzętu. W przypadku wystąpienia usterki, Twoim zadaniem jest jedynie zgłoszenie problemu do serwisu i przygotowanie urządzenia do transportu. Klient sam organizuje i opłaca kuriera i dostarcza go do autoryzowanego centrum serwisowego. To sprawdzone rozwiązanie, które nie wymaga od Ciebie samodzielnego szukania punktów naprawczych ani ponoszenia kosztów wysyłki.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Komputery serii Lenovo LOQ Tower 26ADR10 zostały wyposażone w najnowocześniejsze karty sieciowe wspierające standard Wi-Fi 7 (802.11be), znany również jako Extremely High Throughput (EHT). Największą rewolucją jest technologia Multi-Link Operation (MLO), która pozwala urządzeniu na jednoczesne wysyłanie i odbieranie danych w wielu pasmach (2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz). Dzięki temu wyeliminowano problem przełączania się między częstotliwościami, co drastycznie redukuje opóźnienia.

Standard ten wprowadza szerokość kanału aż do 320 MHz oraz modulację 4096-QAM, co pozwala na osiągnięcie prędkości przesyłu danych przekraczających 40 Gb/s – to blisko pięciokrotnie więcej niż w Wi-Fi 6. Dodatkowo funkcja Multi-RU Puncturing/ pozwala na efektywne wykorzystanie pasma nawet w obecności zakłóceń, „wycinając” jedynie zaszumiony fragment kanału zamiast blokowania go w całości. Całość wspiera moduł Bluetooth 5.4, oferujący jeszcze lepszą stabilność i zasięg dla profesjonalnych akcesoriów.

: 91DFL2VCDPL
Hurry! only 3 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Desktop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
LOQ Tower 26ADR10
Stan
Nowy
Gwarancja
2 lata Carry-in
Typ obudowy
Tower
Kolor obudowy
Czarny
Procesor
Procesor
AMD Ryzen 7
Typ procesora
Model: Ryzen 7 8745HX
Częstotliwość: 3,6GHz / 5,1GHz
Cache: 32MB
Litografia: TSMC 5 nm FinFET
Obsługiwane gniazda: FL1
Obsługiwana pamięć: DDR5
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
8
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
AMD SoC
PassMark procesora
31467
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
64 GB
Typ pamięci
2 x 32 GB
DIMM
DDR5
4800-5600 MHz
non-ECC
Liczba banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
M.2 2280
NVMe
PCIe 4.0x4
Dysk 2
SSD
Pojemność dysku 2
2 TB
Parametry dysku 2
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
2 TB
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon 610M
PassMark karty zintegrowanej
1209
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA GeForce RTX 5060
Typ dedykowanej karty graficznej
Pamięć video: 8 GB GDDR7
PassMark karty dedykowanej
20784
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
Góra:
1 x USB-C 3.2 Gen 2
2 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x Gniazdo słuchawkowe
Tył:
4 x USB-A 2.0
1 x HDMI 2.1
1 x RJ-45
1 x Wyjście słuchawkowe
Złącza, gniazda rozszerzeń
1x PCIe 4.0 x16, full height
1x PCIe 3.0 x1, full-height
3x M.2 (1x na WLAN, 2x na dysk SSD)
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC623-CG
Bezpieczeństwo
Układ szyfrowania TPM 2.0 integrated in SoC
Czytnik kart SmartCard
Nie
Czytnik linii papilarnych
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 500W 88%
Kensington Lock
Nie
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Home
Wymiary
Szerokość: 205 mm
Głębokość: 405 mm
Wysokość: 437 mm
Certyfikaty
ErP Lot 3
RoHS compliant
Certyfikat MIL-STD-810
brak
Waga
10,5 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

EAN13
0199273526857
MPN
91DF0064PL
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.