Close

Filtry (2 produkty/ów)

Cena (brutto)

4500 zł - 4700 zł

Liczba rdzeni procesora

2 - 4

PassMark procesora

4610 pkt. - 7680 pkt.

Pojemność dysku

Przekątna ekranu

13 cali - 16 cali

Ekran dotykowy

Klawiatura numeryczna

Czytnik kart SmartCard

Zintegrowana karta graficzna

PassMark karty zintegrowanej

920 pkt. - 1240 pkt.

Złącze VGA (15-pin D-Sub)

Waga

1 kg - 2 kg
Laptopy Dell Latitude 3390

Laptopy Dell Latitude 3390

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Dell Latitude 3390 to czysta wydajność

Laptop 13,3" typu „2 w 1” zaprojektowany do codziennej pracy. Długie działanie na zasilaniu bateryjnym oraz cztery elastyczne tryby pracy gwarantują wyższą produktywność w biurze i w podróży.

Dostępny z Windows 10 Pro — rozwiązanie zaprojektowane z myślą o bezproblemowej pracy w wielu zastosowaniach.

Notebooki Latitude oferują doskonałe zabezpieczenia, uniwersalne opcje i akcesoria, dając Ci nowe możliwości — Twój sukces zależy przecież od zdolności do produktywnej pracy biurowej wszędzie tam, gdzie zaprowadzą Cię obowiązki.

Sprostasz każdemu zadaniu: procesory Intel® Core™ ósmej generacji są tak wydajne, że praca przebiega błyskawicznie. Dysk półprzewodnikowy (SSD) zapewnia dłuższy czas pracy baterii, krótszy czas reakcji, mniejszy poziom hałasu i lepszą odporność na wstrząsy, zaś dysk twardy oferuje maksymalną pojemność.

Najlepsze perspektywy: dzięki czterem elastycznym trybom na ekran można patrzeć pod kątem najlepiej odpowiadającym wykonywanemu właśnie zadaniu, co pozwala komfortowo pracować dłużej.

Jasność po pracy: możesz wybrać klawiaturę bez podświetlenia lub z podświetleniem, aby wygodnie pisać przy słabszym świetle.

System, który rozpoznaje użytkownika: zapomniane hasło nie zepsuje Ci dnia. Funkcja Windows Hello 3.0 w połączeniu z kamerą na podczerwień umożliwia logowanie się bez użycia hasła.
 
Wykorzystaj każdą sekundę: złącze USB Type-C pozwala wygodnie dokować komputer za pomocą pojedynczego przewodu, dzięki czemu można podłączyć i zasilać notebooka „2 w 1” zarówno w biurze, jak i poza nim.

Close