Close

Filtry (5 produkty/ów)

Cena (brutto)

1850 zł - 3700 zł

Liczba rdzeni procesora

2 - 2

PassMark procesora

3080 pkt. - 4620 pkt.

Pamięć RAM

Napęd optyczny

Przekątna ekranu

13 cali - 14 cali

Rozdzielczość

Technologia matrycy

Powłoka matrycy

High Dynamic Range (HDR)

Ekran dotykowy

Podświetlana klawiatura

Klawiatura numeryczna

System operacyjny

PassMark karty zintegrowanej

710 pkt. - 930 pkt.

Złącze HDMI

Trusted Platform Module (TPM)

Waga

1 kg - 2 kg

Kolor obudowy

Laptopy Dell Latitude 3380

Laptopy Dell Latitude 3380

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Dell Latitude 3380 został stworzony z myślą o aktywnej edukacji.

13-calowy laptop wyposażony w zaawansowane aplikacje do nowoczesnej nauki, a ponadto tak wytrzymały, że poradzi sobie ze wszystkim, co może go spotkać w szkole.

Wspiera inteligentną naukę: procesor Core-I przydaje się w przedmiotach matematycznych i przyrodniczych, które korzystają z bardziej wymagających aplikacji.

Stworzony z myślą o współpracy: zawias obracany o 180 stopni umożliwia rozłożenie notebooka na płasko, co ułatwia współpracę na ekranie dotykowym IPS pokrytym szkłem Corning Gorilla Glass o nawet 10-krotnie wyższej odporności na zadrapania.

Działa do ostatniego dzwonka: ten niezawodny komputer może przez ponad 10 godzin działać bez zewnętrznego zasilania, co wystarczy nawet na najdłuższe dni w szkole.

Zaprojektowany z myślą o dzieciach: laptop Latitude 3380 dla edukacji ma szczelną, odporną na zalanie klawiaturę, obite gumą krawędzie i system ochrony przed upadkiem, więc niestraszne mu szafki, stołówki, plecaki i autobusy.

Wiedza w każdym miejscu: opcjonalna łączność szerokopasmowa 4G LTE pozwala uczniom korzystać z wielu internetowych aplikacji edukacyjnych bez sieci Wi-Fi. To doskonałe rozwiązanie dla uczniów szkół średnich, którzy mogą w ciągu dnia zabierać notebooki poza teren szkoły.

Close