Close

Filtry (3 produkty/ów)

Cena (brutto)

1150 zł - 2550 zł

Przekątna ekranu

23 cali - 27 cali

Technologia matrycy

Czas reakcji

5 ms - 5 ms
Monitory Acer Touch

Monitory Acer Touch

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Monitory Acer Touch

Monitory Acer Touch to biznesowa seria monitorów, która jest skierowana do użytkowników, stawiających na wygodę podczas pracy. Łączą w sobie najwyższą wydajność z nowoczesnym, eleganckim designem oraz funkcjami poprawiającymi komfort korzystania z monitorów. Monitory z naszej oferty mają rozdzielczość Full HD lub QHD. Waga tych urządzeń waha się od 5 do nawet 7 kilogramów w zależności od modelu – zdecydowanie jest to monitor, który przeznaczony jest do biura i nie sprzyja mobilnej pracy.

Acer Touch – ekran dotykowy na najwyższym poziomie

Full HD, QHD, przekątna ekranu od 23 do 27 cali, dotykowy ekran – to właśnie cechy charakterystyczne tej serii. Niezwykle wydajne i zaawansowane podzespoły pozwoliły na skrócenie czasu reakcji matrycy do 4 ms. Dodatkowo ekran jest wyposażony w standardowe funkcje monitorów Acer, które mają chronić zdrowie użytkownika:

  • flicker-less,
  • Low Dimming,
  • Blue Light Filter,
  • ComfyView.

Wielogodzinne korzystanie z komputera nie będzie już tak męczące, dzięki nowoczesnym technologiom, zastosowanych w tych urządzeniach. Ekrany nie są obracalne, jednak można w nich regulować kąt nachylenia: od 10 do 60 stopni lub od 12 do 60 stopni (w zależności od modelu). Powłoka ekranu jest błyszcząca, a kąty widzenia szerokie.

Acer Touch – ekrany dotykowe dla wymagających

Zależy Ci na dotykowym ekranie w biurze? Chcesz jednocześnie, żeby monitor zapewniał ostry jak brzytwa obraz, a także by chronił Twoje oczy przed szkodliwym niebieskim światłem i przemęczeniem? Zależy Ci na redukcji migotania obrazu? Chcesz kupić sprzęt w przystępnej cenie, która będzie adekwatna do jakości? W takim razie seria biznesowa Acer Touch jest dla Ciebie stworzona!

Ze swojej strony gwarantujemy przystępną cenę, wysoką jakość każdego urządzenia oraz szybki.

Close