Close

Filtry (7 produkty/ów)

Cena (brutto)

550 zł - 3550 zł

Przekątna ekranu

23 cali - 35 cali

Czas reakcji

4 ms - 4 ms
Monitory Acer Curved

Monitory Acer Curved

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Monitory Acer Curved

Monitory Acer Curved to specjalna linia urządzeń, wypuszczonych przez jednego z czołowych producentów sprzętu komputerowego na świecie. Te monitory, dzięki zakrzywionym ekranom, zapewniają niesamowite, zupełnie inne doświadczenia oglądania. Zastosowanie innowacyjnych funkcji technologicznych pozwala na odbieranie zupełnie innych doświadczeń wizualnych obojętnie czy będziesz oglądał na tym monitorze film, będziesz na nim grał czy pracował. Niewątpliwą zaletą jest także profesjonalny design w połączeniu z uniwersalnymi kolorami obudowy, dzięki czemu te urządzenia odnajdą się zarówno w biurze, jak i w domowym zaciszu. Solidna podstawka, a także zakrzywiony ekran zapewniają zupełnie nowy komfort pracy.


Jakość kolorów i ich odwzorowanie pozostaje niezwykle realistyczne niezależnie od kąta patrzenia. Monitory Acer Curved, które znajdziesz w tej kategorii, dostępne są w rozdzielczości QHD oraz Full HD. Zakrzywione monitory Acer odnajdą się więc zarówno w biurze, jak i w domu. W zależności od rozdzielczości oraz przekątnej matrycy, te monitory są również bardzo często używane do grania. Monitory z tej serii posiadają filtr światła niebieskiego, dzięki czemu oczy użytkownika nie męczą się tak szybko. Dodatkowo wyposażono je w redukcję migotania obrazu. Nawet kilkugodzinne sesje przed komputerem nie będą teraz tak obciążające dla Twojego organizmu, jak kiedyś.

Zakrzywione monitory Acer

Czym charakteryzują się zakrzywione monitory Acer? Przede wszystkim mają wysokiej jakości mocne podzespoły, które zapewniają wyświetlanie ostrego obrazu i rzeczywiste odwzorowanie kolorów. Nawet podczas kilkugodzinnej pracy będziesz w stanie dostrzec na nim każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Tego typu monitory doskonale sprawdzą się przy pracy, w której musisz wytężać wzrok, żeby dostrzec różne rzeczy na ekranie. Dzięki specjalnej, zakrzywionej matrycy Twoja praca będzie znacznie mniej obciążająca dla Twoich oczu.

Close