Close

Filtry (39 produkty/ów)

Cena (brutto)

250 zł - 2000 zł

Przekątna ekranu

17 cali - 43 cali

Czas reakcji

1 ms - 6 ms
Monitory Acer Base Line

Monitory Acer Base Line

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 39 elementów
Monitory Acer, które znajdziesz w tej ofercie, to monitory, które cechuje przystępna cena i unikatowy design. Producent zastosował tutaj intuicyjne rozwiązania, dzięki czemu korzystanie z tych urządzeń jest bardzo proste i bezproblemowe. Dodatkowo nowoczesne technologie, które znalazły się w tych monitorach, sprawiają, że nawet codzienna, kilkugodzinna praca przy komputerze będzie bardziej komfortowa. Monitory z tej kategorii odnajdą się zarówno w biurze, jak i w domu. Te profesjonalne urządzenia dostępne są w technologii IPS z matową matrycą o różnych rozdzielczościach.

Monitory przyjazne dla oczu
Monitory Acer z tej kategorii wyposażono w wiele innowacyjnych rozwiązań, które niwelują skutki zbyt długiego przebywania przy komputerze. Szkodliwe dla wzorku niebieskie światło zostało ograniczone przez Blue Light Filter, które redukuje ekspozycję niebieskiego światła, dostosowując odcień i jasność koloru (przy pomocy menu OSD można wybrać cztery różne ustawienia filtrów na ekranie). Technologia Flicker-Less z kolei eliminuje migotania ekranu przez zapewnienie stabilnego zasilania wyświetlacza, minimalizując zmęczenie oczu. Dodatkowo te urządzenia dzięki Acer Comfy View odbijają mniej światła, dzięki czemu zapewniają żywe kolory, redukują odblask i zapewniają wygodniejsze, bardziej komfortowe oglądanie obrazu na ekranie. Monitory także nie posiadają czarnej ramy wokół ekranu.

Monitory biznesowe Acer Basic Line
Monitory biznesowe Acer Basic Line są smukłe i eleganckie, dzięki czemu doskonale odnajdą się nie tylko w biurach, ale również w miejscach bezpośredniej obsługi klienta. Wyposażone są w superwydajną technologię wyświetlania obrazu, a dodatkowe modyfikacje producenta sprawiły, że nawet kilkugodzinna praca czy granie w gry nie będzie tak obciążające dla oczu. W ofercie znajdziesz tanie monitory Acer, które posłużą Ci przez wiele lat. Polecamy szczególnie modele Acer V276HLC, K272HULE i V276HLC.
Close