Close
Komputery Lenovo ThinkStation P310

Komputery Lenovo ThinkStation P310

Komputery ThinkStation to najwyższej klasy komputery, które zostały stworzone do najbardziej wymagających zadań. Stacja robocza ThinkStation P310 to komputer, który nie tylko zapewnia odpowiednio wysoką wydajność, niezbędną do wykonywania różnorodnych zadań, ale pozwala również zaoszczędzić i miejsce na stanowisku pracy, i pieniądze. Jeżeli chodzi o ThinkStation P310, to ta stacja robocza może mieć maksymalnie 2 procesory firmy Intel Xeon i maksymalnie 3 karty graficzne nVidia Qyadro. Do stacji roboczej dołączany jest zasilacz o mocy 250 W, dodatkowo istnieje możliwość zmiany systemu operacyjnego z Windows, a także jest możliwość rozbudowy dysków.

ThinkStation P310
łączą w sobie najnowsze podzespoły, innowacyjne rozwiązania, solidne wykonanie i atrakcyjną cenę – czyli wszystko to, czego oczekuje od tego typu komputerów użytkownik biznesowy, który szuka komputera o dużej funkcjonalności. 
Jeżeli jednak masz potrzeby dużej rozbudowy komputera, to warto pomyśleć nad skorzystaniem z obudowy SFF. Ten typ obudowy zapewnia stabilne działanie stacji i jednocześnie zapewnia jej ogromną wydajność. Dodatkowo przy tym typie obudowy można rozbudować pamięć RAM z 8 GB do aż 64 GB! Z kolei jeżeli mowa o systemie dyskowym, to ma on pojemność aż 256 GB. Dodatkowo serię ThinkStation P310 w obudowie SFF wyposażono w bardzo wydajne procesory marki Intel, które sprawiają, że system chodzi płynnie i jest praktycznie bezawaryjny. Obudowy stacji skutecznie chronią komputer i zapewniają warunki do stabilnej i bezpiecznej pracy.

Close