Close

Filtry (3 produkty/ów)

Cena (brutto)

3150 zł - 3750 zł

Liczba rdzeni procesora

2 - 4

PassMark procesora

4870 pkt. - 7340 pkt.

Przekątna ekranu

19 cali - 20 cali

Zintegrowana karta graficzna

PassMark karty zintegrowanej

710 pkt. - 1120 pkt.

Złącze HDMI

Waga

6 kg - 7 kg
Komputery AiO Lenovo V310z

Komputery AiO Lenovo V310z

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Komputery All in One Lenovo V310z

Komputer All in One V310z to wydajne, szybkie i proste w obsłudze urządzenie, które dzięki swoim zaawansowanym podzespołom umożliwia płynną prace systemu i błyskawicznie uruchamianie aplikacji. To komputer stworzony do wielozadaniowej pracy. Ta hybryda zachowała mobilność notebooków i moc komputerów stacjonarnych. Nie zajmuje wiele miejsca, a jego rozmiary nie wpływają na szybkość i zaawansowanie. AiO V310z doskonale sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu czy w miejscu bezpośredniej obsługi klienta (recepcja, wyspy w centrach handlowych itp.).

Ostry jak brzytwa obraz, duży ekran

Ekran o przekątnej 19,5'' z antyodblaskową powłoką umożliwia jeszcze wydajniejszą, komfortową pracę. Nowoczesne podzespoły umożliwiają szybkie uruchomienie komputera, a zaawansowany ekran z szorstką mikrostrukturą zapewnia ostry obraz i wierne odwzorowanie kolorów. AiO V310z jest komputerem energooszczędnym, co potwierdzają certyfikaty Energy Star 6.1 i GREENGUARD. Dodatkowo wyposażony jest w zaawansowane funkcje zabezpieczeń, jak m.in. inteligentna ochrona gniazd USB, Trusted Platform Module, osłona kamery i osłona zabezpieczająca tylne gniazda.

Seria Lenovo AiO V310z posiada wbudowany uchwyt, który zapewnia łatwe przenoszenie komputera. Jest to niezwykle pomocne szczególnie przy konieczności wyświetlenia prezentacji w innym pomieszczeniu (np. w sali konferencyjnej) czy podczas przeprowadzki. Komputer można kupić w wersji z dyskiem SSD PCI-E. Jego zadaniem jest przyśpieszenie rozruchu urządzenia, a także działania aplikacji.

Prowadź swój biznes jeszcze skuteczniej

Videokonferencje będą jeszcze przyjemniejsze: seria AiO V310z ma wbudowaną kamerę i głośniki, a dodatkowo przy użyciu portów można podłączyć do komputera inne urządzenia, które usprawnią Twoje wirtualne spotkania. Monitor bez problemu dostosujesz do swoich potrzeb i stylu pracy: możesz bez problemu wyregulować kat nachylenia i obrotu, dzięki czemu w końcu będziesz mógł zająć najwygodniejszą dla siebie pozycję przy biurku. Teraz to Ty dostosujesz monitor do siebie, a nie odwrotnie. Seria AiO V310z jest również zgodna ze standardem VESA, który umożliwia umieszczenie komputera na ścianie.

Komputery AiO V310z mają wiele gniazd bocznych i tylnych. Są to m.in. porty USB 3.0, 2.0, LAN, HDMI, COM i LPT (opcjonalnie), czytnik kart pamięci 6w1 (opcjonalnie) czy napęd dysków optycznych (opcjonalnie).

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu: nasi pracownicy z przyjemnością na wszystkie pytania. Pomogą również dopasować najlepszy komputer bezpośrednio do Twoich potrzeb.
Close