Close
Zasilacze do laptopów

Zasilacze do laptopów 

Podkategorie

 • Zasilacze do laptopów HP

  Oferujemy wyłącznie oryginalne zasilacze HP, pochodzące bezpośrednio od producenta. W ofercie mamy zasilacze podstawowe, których zwykle używa się w biurze lub w domu, a także zasilacze odrobinę mniejsze, które doskonale sprawdzą się w podróży. Pamiętaj, że nieoryginalny zasilacz może spowodować poważne uszkodzenia notebooka, zwłaszcza jeżeli postawi się na najtańszy zamiennik, który nie będzie dopasowany do napięcia laptopa. Kupując oryginał masz pewność, że to produkt przeznaczony bezpośrednio do Twojego urządzenia.

 • Zasilacze do laptopów Lenovo

  Nieoryginalny zasilacz może spowodować poważne uszkodzenia notebooka – jeżeli nie dopasujemy napięcia do wejścia laptopa, a także zdecydujemy się na najtańszy, wątpliwej jakości zamiennik, możemy nawet spalić wejście notebooka. Dlatego w naszym sklepie sprzedajemy wyłącznie oryginalne zasilacze, pochodzące z oryginalnej dystrybucji Lenovo. Kupując u nas zyskujesz pewność, że kupujesz produkt oryginalny, dopasowany do Twojego urządzenia, który nie spowoduje żadnych uszkodzeń.

 • Zasilacze do laptopów Microsoft
  Oferujemy wyłącznie oryginalne produkty Microsoft w tym także zasilacze, pochodzące bezpośrednio od producenta. Pamiętaj, że nieoryginalny zasilacz może spowodować poważne uszkodzenia notebooka, zwłaszcza jeżeli postawi się na najtańszy zamiennik, który nie będzie dopasowany do napięcia laptopa. Kupując oryginał masz pewność, że to produkt przeznaczony bezpośrednio do Twojego urządzenia.
 • Zasilacze do laptopów Dell

  W tej kategorii znajdziesz oryginalne zasilacze marki Dell, dedykowane notebookom tej firmy. Ładowarki do laptopów, zwłaszcza jeżeli często się przemieszczasz, mają tendencję do zużywania się. Jeżeli potrzebujesz dodatkowego zasilacza, Twój zasilacz uległ zniszczeniu lub go zgubiłeś, to zachęcamy do zakupu oryginalnej ładowarki, dedykowanej Twojemu notebookowi. Pamiętaj, że kupując nieoryginalne ładowarki narażasz swój sprzęt na uszkodzenia (m.in. spięcia lub nawet spalenie gniazda ładowania).

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 32 elementów

W swojej ofercie mamy szeroki wybór zasilaczy do notebooków. Wybór dodatkowego zasilacza często jest podyktowany wygodą (zasilacz zajmuje dużo miejsca w torbie na laptopa) lub koniecznością (uszkodzenie poprzedniego). Zasilacze są potrzebne do pracy notebooka zarówno w domu, jak i w podróży. W ofercie mamy specjalne, oryginalne zasilacze do notebooków Lenovo,HP oraz Microsoft : dzięki temu podładujesz swojego notebooka wszędzie, gdzie tylko znajdziesz działające gniazdko. Sprzedajemy wyłącznie oryginalne zasilacze, pochodzące z oryginalnej dystrybucji od producenta.

Close